Czy Warto Korzystać z Surveyo24? (Szczera Opinia)

Surveyo24 to kolejna strona, na której można zarabiać poprzez wypełnianie ankiet.

Czy warto tracić na nią czas? Ile można na niej zarobić i czy jest wypłacalna?

W tym artykule odpowiem na wszystkie najważniejsze pytania związane z Surveyo24.

Czym jest Surveyo24?

Surveyo24 to strona internetowa należąca do litewskiej firmy Syno International, która oferuje zarabianie poprzez wypełnianie ankiet online.

Surveyo24 pomaga agencjom marketingowym specjalizującym się w badaniu opinii publicznej tworzyć i przeprowadzać ankiety dotyczące usług i produktów oraz działać globalnie i współpracować z firmami na całym świecie.

Firma działa zgodnie ze standardami ESOMAR, MRS, CASRO, MRA, ARF, MRIA, AMA i AMSRO, co sprawia, że odpowiedzi uczestników w ankietach są analizowane anonimowo.

Jak można zarabiać w Surveyo24?

Na Surveyo24 mamy 2 sposoby na zarobek.

Tym głównym sposobem jest wypełnianie ankiet. Surveyo24.com nie ma własnych ankiet i zamiast tego wyświetla nam ankiety innych dostawców, między innymi Wannads, PeanutLabs, czy YunoSurveys.

Po zarejestrowaniu się na stronie będziesz mógł zobaczyć wszystkie dostępne ankiety. Do każdej ankiety zobaczysz liczbę punktów, jaką możesz zdobyć, szacowany czas potrzebny na wypełnienie ankiety, a także szansę na jej wypełnienie, co według mnie jest dużym plusem.

Musisz bowiem wiedzieć, że na stronach z ankietami nie zakwalifikujesz się do każdej ankiety, ponieważ szukają one konkretnej grupy osób, do której możesz się nie załapać.

Uważam jednak, że procent szansy na ukończenie ankiety jest bardzo niedokładny, ponieważ wziąłem udział w około 8 ankietach w których prawdopodbieństwo ukończenia było 50% i nie ukończyłem żadnej z nich.

Jeśli chodzi o proces odpowiadania na ankietę, wystarczy kliknąć przycisk “Wypełnij ankietę”, a otworzy się nowe okno, które przekieruje Cię do dostawcy ankiety. Przed każdą ankietą musisz podać podstawowe informacje, aby dostawca ankiety mógł ocenić, czy się kwalifikujesz.

Po wypełnieniu ankiety otrzymasz punkty. Jeśli nie zakwalifikujesz się do ankiety, możesz przejść do następnej ankiety.

Innym sposobem zdobywania nagród w Surveyo24 jest zapraszanie innych osób do rejestracji w serwisie. Dzięki temu otrzymasz punkty bonusowe.

Wystarczy tylko, że udostępnisz komuś link, z którego będzie można się zarejestrować.

Niestety, nie wiemy jak dużo punktów zdobędziesz za polecenie, ponieważ nie ma nigdzie takiej informacji.

Ile można zarobić?

Potencjał zarobkowy Surveyo24 jest stosunkowo nieduży, ale na tej stronie można zarobić więcej niż na innych stronach z ankietami.

Jak wiesz, na Surveyo24 mamy ankiety wielu firm, przez co mamy dostęp aż do kilkuset ankiet i ciągle dochodzą nowe. Na innych stronach z ankietami musimy zadowolić się tylko maksymalnie kilkoma ankietami na dzień.

Jeśli chcemy oszacować, ile możemy zarobić, warto to obliczyć.

Załóżmy, że wypełnienie jednej ankiety da nam średnio 30 pkt, co jest przeliczane w programie na około 1 zł. Realistycznie dziennie zakwalifikujesz się do pięciu ankiet, co oznacza, że dziennie można zarobić około 5 zł.

Z racji tego, że ankiet z puli będzie raczej ubywać niż przybywać w miarę twojego działania w tym programie, to załóżmy, że średnio miesięcznie możesz zarobić około 50 zł, poświęcając około 1-2 godziny dziennie.

Jak otrzymać wynagrodzenie?

Aby otrzymać wynagrodzenie, musisz najpierw zgromadzić minimalną liczbę punktów do wypłaty.

Jeśli chcesz zamienić punkty na pieniądze, musisz zgromadzić minimum 500 pkt., które możesz wymienić na $5 przelewem na PayPal.

Możesz także wymienić punkty na karty podarunkowe do Allegro, Amazon, Answear, Empik, czy Zalando. Najszybciej możesz wymienić punkty na kartę podarunkową do Amazon, ponieważ możesz ją dostać już po zgromadzeniu 150 pkt.

Czy Surveyo24 można używać na urządzeniach mobilnych?

Niestety, Surveyo24 w przeciwieństwie do innych tego typu stron, nie ma aplikacji mobilnej.

Co prawda można korzystać ze strony w przeglądarce w telefonie, ale jest to dość trudne, ponieważ co chwilę otwierają się nowe karty.

Jest to więc irytujące i najlepiej korzystać z Surveyo24 z komputera.

Surveyo24: plusy i minusy

Plusy:

  • Duża liczba dostępnych ankiet
  • Kilka rodzajów płatności
  • Wypłacalna firma

Minusy:

  • Trudności w zakwalifikowaniu się do ankiet
  • Niski potencjał zarobkowy
  • Brak aplikacji mobilnej

Czy warto korzystać z Surveyo24?

Uważam, że warto zarejestrować się na stronie Surveyo24, głównie ze względu na dużą liczbę dostępnych ankiet.

Jeżeli mamy szczęście z zakwalifikowaniem się, możemy zarobić nawet kilka złotych dziennie. Strona jest godna zaufania i warto do niej dołączyć. Najlepiej dołączyć również do innych podobnych stron, dzięki czemu będziemy mieli większy dostęp do ankiet i zarobimy więcej.

Scroll to Top