Reaktor Opinii- Ile Można Zarobić? Czy Warto Korzystać?

Reaktor Opinii to kolejna strona internetowa, która oferuje zarobienie dodatkowych pieniędzy poprzez wypełnianie ankiet.

Jednak czy jest to godna zaufania strona? Ile można na niej zarobić?

Na te i inny pytania odpowiem w tej recenzji.

Czym jest Reaktor Opinii?

Reaktor opinii to strona internetowa, na której możemy się zarejestrować w celu wypełniania ankiet i zarabiania na nich.

Strona istnieje od 2014 roku i należy do firmy Accorp Sp. z o.o. Firma ta przyjmuje zlecenia badań opinii publicznej od innych firm, za co pobiera pieniądze i dzieli się zyskiem z osobami wypełniającymi ankiety.

Reaktor Opinii cieszy się dobrą renomą i jest jedną z najpopularniejszych tego typu stron w Polsce. W serwisie zarejestrowanych jest ponad 300.000 osób.

Jak można zarabiać w Reaktor Opinii?

Na stronie Reaktor Opinii możemy zarabiać na dwa sposoby.

Pierwszym z nich jest oczywiście wypełnianie ankiet. Polega to na tym, że za każde ukończenie ankiety dostajemy punkty, które później możemy wymienić na pieniądze.

Za udział w ankiecie możemy dostać zazwyczaj 10-30 punktów, gdzie 1 punkt=10 groszy. Zazwyczaj jest tak, że im dłużej zajmie ci wypełnienie ankiety, tym więcej punktów dostaniesz.

Zwykle czas trwania ankiety to od kilku minut, do nawet 30-40 minut. Istnieje też opcja, że nie zakwalifikujemy się do danej ankiety, za co dostaniemy 2 punkty.

Warto wspomnieć też o tym, że już praktycznie na start dostajemy 50 pkt., jeśli potwierdzimy e-mail i wypełnimy ankietę wstępną.

Drugim sposobem na zarobienie punktów w Reaktorze Opinii jest polecanie znajomych. Jeśli ktoś zarejestruje się z naszego linka i weźmie udział w co najmniej jednej ankiecie, otrzymamy za 50 pkt.

Ile można zarobić?

Potencjał zarobkowy w Reaktorze Opinii jest bardzo ograniczony.

To, ile możemy zarobić zależy głównie od liczby ankiet, które się pojawiają oraz od tego, jak dobrze są punktowane.

Średnio w ciągu miesiąca na stronie pojawia się około 4 ankiet. Jest to średnia i zależy od miesiąca, bo czasem tych ankiet jest mniej, czasem więcej.

Zakładając, że za jedną ankietę otrzymamy średnio 20 punktów, oznacza to, że w miesiącu za 4 ankiety zarobimy 80 punktów.

Myślę jednak, że te 80 punktów musimy sobie podzielić jeszcze przez 2, ponieważ pamiętajmy, że nie zakwalifikujemy się do każdej ankiety.

40 punktów w miesiącu jest równoznaczne z tym, że zarobimy średnio jedynie 4 zł na miesiąc. Czy jest to dużo? Jest to niedużo, nawet biorąc pod uwagę to, że ogólnie strony z ankietami nie dadzą zarobić kroci.

Jak otrzymać wynagrodzenie?

Aby otrzymać wynagrodzenie, należy oczywiście osiągnąć minimalny próg punktowy, który w tym przypadku wynosi aż 500 punktów.

To dość sporo i biorąc pod uwagę moje wyliczenia, które mówią, że miesięcznie uzbieramy około 40 punktów, to oznacza to, że na pierwszą wypłatę w wysokości 50 zł poczekamy nawet do roku.

Jest to sporo i zwykle na stronach z ankietami minimum do wypłaty uzbieramy w 2-3 miesiące.

Aby otrzymać wynagrodzenie, musimy jedynie podać dane do przelewu, gdy osiągniemy 500 punktów. Dostępny jest jedynie przelew i nie ma możliwości zamiany punktów np. na karty podarunkowe, tak jak w innych podobnych stronach.

Reaktor Opinii jest jednak wypłacalny i wypłaty rzeczywiście przychodzą na konta bankowe.

Czy Reaktora Opinii można używać na urządzeniach mobilnych?

Reaktor Opinii nie ma aplikacji mobilnej. Możemy korzystać jednak ze strony w przeglądarce mobilnej i jest to dość komfortowe, ponieważ ankiety są dopracowane i wypełnia się je bez przeszkód.

Reaktor Opinii: plusy i minusy

Plusy:

  • Możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy bez doświadczenia
  • Wypłacalna firma
  • Możliwość rejestracji od 13 lat

Minusy:

  • Bardzo mało ankiet
  • Niski potencjał zarobkowy
  • Wysoki próg wypłaty
  • Długie ankiety w stosunku do wynagrodzenia

Czy warto korzystać z Reaktora Opinii?

Reaktor Opinii to strona, która cechuje się niskim potencjałem zarobkowym, ale jeśli ktoś ma taktykę dołączania do jak największej liczby portalów z ankietami w celu maksymalizacji szans na otrzymanie ankiet, to jak najbardziej warto zarejestrować się również tutaj.

Po jakimś czasie prędzej czy później osiągniemy próg wypłaty, jednak firma jest wypłacalna i na pewno nie zaszkodzi się w niej zarejestrować.

Scroll to Top