NeoBux- Czy Warto się Rejestrować? (Szczera Opinia)

Jeżeli chcesz zarobić dodatkowe pieniądze przez internet, strona NeoBux jest jedną z opcji.

Jednak czy w ogóle warto tracić na nią czas? Czy jest wypłacalna i ile można zarobić?

Zapraszam do przeczytania recenzji NeoBux.

Czym jest NeoBux?

NeoBux to popularna strona internetowa należąca do portugalskiej firmy NeoDev. Oferuje możliwość zarabiania w zamian za wykonywanie drobnych zadań.

Strona istnieje od 2008 roku i co miesiąc jest odwiedzana przez kilka milionów użytkowników. Jest w pełni wypłacalna i można do niej dołączyć bez limitu wiekowego.

Jak można zarabiać w NeoBux?

Większość stron do zarabiania online oferuje jedynie ankiety, jednak NeoBux ma dość szeroką ofertę, jeśli chodzi o możliwości zarabiania.

1. Ankiety

Pierwszym sposobem jest wypełnianie ankiet. Za każdą wypełnioną ankietę otrzymasz od kilkudziesięciu centów do 2-3 dolarów. Ankiety mogą trwać od kilku minut nawet do godziny.

Niestety, z racji tego, że NeoBux udostępnia ankiety innych firm, to do zdecydowanej większości z ankiet możemy nie uzyskać kwalifikacji.

2. Klikanie w reklamy

Zarobić możesz również klikając w reklamy na tej stronie. Z pewnością nie są to duże pieniądze, bo za kliknięcie w jedną reklamę zarobisz $0.001, jednak zajmuje to tylko kilka sekund.

Reklam pojawia się kilkanaście dziennie, więc szanse na zarobek są tu mocno ograniczone.

Za klikanie w reklamy otrzymujesz też tzw. AdPrize, co uprawnia cię do wzięcia udziału w loterii z nagrodami, jednak szanse na zwycięstwo są praktycznie zerowe.

3. Oferty

Dostępne są również oferty, które są zadaniami. Jeśli je wykonasz, otrzymasz tyle punktów, ile jest przypisane do danej oferty.

Oferty mogą polegać na przykład na pobraniu jakiejś aplikacji, rejestracji w danym portalu, czy też wykonania jakiegoś zadania.

Ofert jest całkiem sporo a nagrody za nie wahają się od kilku centów do kilku dolarów.

4. Gry

NeoBux płaci również za granie w gry. Wybór gier jest całkiem spory.

Niestety gry te płacą bardzo mało. Dostaniesz $0,001, jeśli zagrasz w dowolną grę minimum 2 minuty, ale przed grą wyskoczy jeszcze reklama wideo, która zajmie ci kolejne kilkanaście sekund, dlatego nie jest to opłacalny interes.

5. Polecanie NeoBux znajomym

Polecanie NeoBux znajomym polega na tym, że dostajesz pewien procent od zarobków osoby, którą zaprosiłeś.

Jest to jednak dość skomplikowane i procent od zarobków różni się w zależności od tego, w jaki sposób twój znajomy zarabia w NeoBux.

W każdym razie musisz wiedzieć to, że musisz zaprosić setki osób, by zarobić kilka dolarów.

Jak korzystać z NeoBux?

NeoBux to dość skomplikowanie wyglądająca platforma, a do tego jest w języku angielskim, dlatego po krótce opowiem jak się na niej poruszać.

Na początek musimy się oczywiście zarejestrować. W tym celu należy wymyślić nazwę użytkownika, hasło, podać e-mail, rok urodzenia i kod z obrazka. Możemy pominąć rubrykę “Referrer”.

Na e-mail dostaniemy kod, którego musimy później wprowadzić, po czym będziemy mogli korzystać z portalu.

Jak już wspomniałem, panel główny może być nieco przytłaczający, ponieważ jest w nim dużo elementów, jednak w rzeczywistości można go dość łatwo pojąć.

Po lewej stronie mamy opcje polecania znajomym, statystyki, ustawienia, historie logowań oraz propozycje ofert do wypełnienia, np. ankiet.

W centralnej części panelu znajdują się nasze statystyki, historia aktywności oraz aktualności.

To, co interesuje nas najbardziej to górna zakładka. Są tam umieszczone kolejno reklamy, ankiety, gry, oferty, monety, forum, oraz najbardziej popularne pytania.

Przykładowo jeśli chcę zagrać w grę, klikam zakładkę “Games”, po czym klikam “Play now” i wybieram grę.

Pomimo złożoności całego panelu, jest on dość schematyczny i można się szybko w nim połapać. Jeżeli nie znasz angielskiego, możesz przetłumaczyć sobie stronę poprzez rozszerzenie do przeglądarki Google Tłumacz.

Co prawda od tłumaczenia można spodziewać się nieco więcej, jednak i tak jest to dużo lepsza opcja, jeśli nie znasz angielskiego.

Ile można zarobić?

Uważam, że na NeoBux nie można zarobić dużo.

Na reklamach dziennie możemy zarobić maksymalnie $0,05, czyli około 20 groszy. Jeśli chodzi o ankiety, niska szansa na kwalifikację sprawia, że dziennie zarobimy około $1.

Granie w gry również nie przyniesie sporo pieniędzy, ponieważ dziennie możemy zagrać w maksymalnie 100 gier, a każda płaci $0,001, co da nam $0,1, czyli około 40 groszy.

Oferty płacą trochę lepiej, jednak również nie liczyłbym na zysk większy niż $1 a zajmują one trochę czasu.

Reasumując, potencjał zarobkowy jest mocno ograniczony. Myślę, że dziennie jesteśmy w stanie zarobić kilka złotych, jednak musimy poświęcić na to kilka godzin, co jest bardzo nieopłacalne.

Jak otrzymać wynagrodzenie?

Aby otrzymać wynagrodzenie musisz uzbierać na swoim koncie minimum $2. Wypłatę można zlecić na portfele internetowe Skrill lub Neteller.

Wypłaty przychodzą od razu po zleceniu. Ich próg zwiększa się o $1 aż do osiągnięcia $10.

NeoBux jest w pełni wypłacalny.

Czy z NeoBux można korzystać na urządzeniach mobilnych?

NeoBux co prawda nie oferuje aplikacji mobilnej, ale nadal może być używany na telefonie komórkowym w przeglądarce.

Nie polecam jednak tej opcji, ponieważ elementy są bardzo małe i trzeba często powiększać i pomniejszać.

NeoBux: plusy i minusy

Plusy:

  • Wiele możliwości zarobku
  • Możliwość zarobienia bez żadnych umiejętności
  • Natychmiastowe wypłaty

Minusy:

  • Małe zarobki w porównaniu do poświęconego czasu
  • Brak języka polskiego
  • Brak wypłat na PayPal lub konto bankowe

Czy warto korzystać z NeoBux?

NeoBux to strona która oferuje wiele możliwości zarobku za niestety niewiele pieniędzy. Osobiście uważam, że rejestracja na tej stronie to strata czasu i jest wiele stron, które oferują lepsze zarobki do poświęconego czasu.

Scroll to Top