MyVoice Surveys- Czy Da się Tu Zarabiać? (Moja Opinia)

MyVoice Surveys to kolejna strona do zarabiania online na ankietach.

Wiadomo, że w tej branży istnieją oszustwa. Czy MyVoice Surveys jest jednym z nich?

Zapraszam do przeczytania recenzji tej strony.

Czym jest MyVoice Surveys?

MyVoice Surveys to strona internetowa z ofertami ankiet do wypełniania w zamian za pieniądze. Strona jest zarządzana przez rumuńską firmę DataDiggers i istnieje od 2019 roku.

Do MyVoice Surveys można dołączyć już nawet mając 14 lat. Strona jest uznana za godną zaufania i jest wypłacalna.

Jak można zarabiać na stronie MyVoice Surveys?

Niektóre strony z ankietami, oprócz zarabiania właśnie na udziale w badaniach, oferują zarobek na przykład poprzez klikanie w reklamy, polecanie znajomych, czy wykonywanie zadań.

W MyVoice Surveys zarabiać można jedynie na udziale w ankietach. Za każdą do końca wypełnioną ankietę otrzymujemy przypisaną do niej ilość pieniędzy.

Na stronie tej pieniądze są wyrażone w euro a to, ile otrzymamy za daną ankietę zależy od czasu, ile zajmie jej wypełnienie.

Z reguły ankiety trwają 8-30 minut. Za te krótsze dostaniemy zwykle od około 0,3 euro, a za te dłuższe nawet około 1 euro i więcej.

Pomimo tego, że ankiety są dostępne w naszym panelu, nie oznacza to, że zawsze są do wypełnienia. Do większości ankiet niestety nie otrzymamy kwalifikacji ze względu na to, że do każdej ankiety poszukiwana jest inna grupa docelowa.

Ankiety mogą dotyczyć różnych tematów i są to często ankiety o produktach spożywczych, nawykach żywieniowych, itp.

Zarobić 1 euro można również na wypełnieniu naszego profilu. Zajmie nam to około 10 minut i warto to zrobić nie tylko ze względu na pieniądze, ale też dlatego, że wypełniając profil, będą przychodziły nam ankiety, do których mamy większą szansę się zakwalifikować.

Ile można zarobić?

Potencjał zarobkowy jak przystało na stronę z ankietami nie jest duży w przypadku MyVoice Surveys.

Liczba dostępnych ankiet po utworzeniu konta może wynosić około 10, ale według moich doświadczeń uzyskamy kwalifikację jedynie do 30% z nich.

Przyjmując, że średnio weźmiemy więc udział w 3 ankietach, a każda da nam zarobić średnio 0,5 euro, oznacza to, że krótko po założeniu konta zarobimy 1,5 euro.

Mi udało się zarobić 1,8 euro w około pół godziny.

Do tego dochodzą pieniądze za uzupełnienie profilu (1 euro), co oznacza, że na starcie zarobimy 2,5 euro, czyli nieco ponad 10 zł.

Każdego dnia będzie przychodzić nam średnio 1 nowa ankieta, co w przeciągu miesiąca da nam 30 ankiet. Czasem ankiet może być więcej, czasem mniej, jednak jest to średnia.

Szacując, że zakwalifikujemy się do 10 ankiet punktowanych po 0,5 euro, zarobimy miesięcznie około 5 euro.

5 euro miesięcznie to stosunkowo niedużo. Jednak gdyby spojrzeć na to z takiej perspektywy, że musimy poświęcić na to jedynie około 2 godziny miesięcznie i praca ta nie wymaga żadnych umiejętności, to nie wyjdziemy na tym wcale tak źle.

Jak otrzymać wynagrodzenie?

Aby otrzymać wynagrodzenie, musimy mieć na naszym koncie minimum 10 euro. Jak obliczyłem przed chwilą, będziemy musieli poczekać około 2 miesięcy, zanim zgromadzimy minimum do wypłaty.

Wypłacić pieniądze można na kilka sposobów. W sumie mamy 17 sposobów, lecz większość to kupony rabatowe. Na szczęście istnieje też sposób na wysłanie pieniędzy na nasze konto PayPal.

Wynagrodzenie powinno wpłynąć na konto w ciągu 3 dni, czyli dość szybko.

Czy z MyVoice Surveys można korzystać na urządzeniach mobilnych?

MyVoice Surveys niestety nie oferuje aplikacji ani na iPhony, ani na Androidy.

Jeśli nie możesz akurat wypełniać ankiet z poziomu laptopa lub komputera, zawsze możesz skorzystać z przeglądarki mobilnej w telefonie.

Będzie to mniej komfortowe, jednak nadal będziesz mógł wypełniać ankiety w ten sposób i zarabiać dodatkowe pieniądze.

MyVoice Surveys: plusy i minusy

Plusy:

  • Możliwość zarabiania bez doświadczenia
  • Nowe ankiety praktycznie codziennie
  • Niski próg wypłaty

Minusy:

  • Słabo przetłumaczony panel
  • Do większości ankiet nie można się zakwalifikować

Czy warto korzystać z MyVoice Surveys?

Reasumując, uważam, że warto korzystać z MyVoice Surveys. Ta strona co prawda nie uczyni z nas milionerów, jednak da nam możliwość dodatkowego zarobku bez poświęcania dużej ilości czasu.

Scroll to Top