Myiyo- Czy Warto Tracić Czas? (Szczera Opinia)

Jeżeli planujesz zarejestrować się w serwisie Myiyo, to przeczytaj ten artykuł.

Opiszę w nim moje wrażenia związane z korzystaniem z tej strony, odpowiem, czy serwis jest wypłacalny, oraz zdecyduję, czy warto w ogóle się nim zajmować.

Zapraszam.

Czym jest Myiyo?

Myiyo to legalna strona do płatnych ankiet, która istnieje od ponad 20 lat i została stworzona przez renomowaną niemiecką firmę mo’web research.

Strona przestrzega wytycznych Esomara i utrzymuje wysokie standardy w dziedzinie badań rynkowych, co dodaje jej wiarygodności.

Nazwa platformy, “Myiyo,” jest skrótem od “In Your Opinion.”

Myiyo jest głównie skierowane na rynek europejski, ale pozwala rejestrować się też użytkownikom z innych krajów.

Jak można zarabiać w Myiyo?

Aby zacząć zarabiać na tej stronie, należy oczywiście najpierw się zarejestrować. Proces rejestracji jest niezwykle prosty i musimy podać tylko kilka danych.

Głównym sposobem zarabiania na Myiyo jest wypełnianie ankiet. Ankiety trwają zwykle 5-25 minut i po zakończeniu każdej z nich otrzymujesz punkty do swojego konta.

Liczba punktów, jakie możesz dostać różni się, jednak im dłuższa ankieta, tym więcej punktów dostaniesz.

Zazwyczaj za jedną ankietę możesz dostać średnio 200 punktów. Jest to w przeliczeniu około 90 groszy.

Myiyo ma system, w którym każde 100 punktów to około 46 groszy.

Dodatkowo punkty można zdobyć za wypełnienie profilu, aktywację e-mail, oraz za zapraszanie znajomych. Za każdego znajomego, którego polecisz i zarobi on pierwsze punkty, zgarniesz aż 500 punktów na swoje konto.

Ile można zarobić?

To, ile można zarobić na stronie Myiyo zależy od liczby dostępnych ankiet, ich punktacji, oraz tego, ile ankiet będzie dostępnych danego dnia.

Musisz bowiem wiedzieć, że liczba ankiet nie jest nieskończona i dziennie możemy spodziewać się zaledwie 1-2 nowych ankiet. Biorąc pod uwagę to, że do większości z nich nie zakwalifikujemy się, oznacza to, że nie zarobimy kroci.

Zróbmy więc szybką kalkulację.

Załóżmy, że miesięcznie dostaniesz 35 ankiet, ale zakwalifikujesz się tylko do 20. Za każdą średnio dostaniesz 200 pkt., czyli około 90 groszy.

90 gr. x 20= 18 zł

Dodając jeszcze opcję, że polecisz tę stronę swojemu znajomemu, można obliczyć, że miesięcznie z tej strony zarobisz w okolicach 20 zł.

I tak jest to dość optymistyczny scenariusz, ponieważ według mojego doświadczenia będzie to raczej mniej ze względu na to, że zakwalifikujesz się do mniejszej liczby ankiet.

Jak otrzymać wynagrodzenie?

Aby otrzymać wynagrodzenie, musimy zgromadzić na naszym koncie minimum 20.000 punktów. W przeliczeniu na pieniądze jest to około 90 zł.

Według moich obliczeń, miesięcznie na samych ankietach możemy uzyskać około 4.000 punktów. Oznacza to, że może minąć nawet 5-6 miesięcy zanim zgromadzimy minimum do wypłaty.

Istnieje jeden sposób wypłaty, jakim jest PayPal. Wystarczy tylko podać nasz adres e-mail na PayPal a pieniądze dostaniemy na początku kolejnego miesiąca.

Według opinii firma jest wypłacalna i rzeczywiście przesyła pieniądze.

Czy Myiyo można używać na urządzeniach mobilnych?

Tak, ankiety Myiyo można wypełniać na telefonie z Androidem oraz iOSem. Wystarczy tylko pobrać aplikację.

Alternatywnie, możesz korzystać z Myiyo w przeglądarce internetowej w telefonie.

Myiyo: plusy i minusy

Plusy:

  • Bardzo prosta obsługa strony
  • Można zarobić prawdziwe pieniądze
  • Wypłacalna firma

Minusy:

  • Niewielki potencjał zarobkowy

Czy warto korzystać z Myiyo?

Mimo tego, że potencjał zarobkowy w Myiyo jest niski, to nadal uważam, że warto się na tej stronie zarejestrować. Dlaczego?

Bo rejestrując się w jednocześnie w Myiyo oraz na innych stronach z ankietami, zwiększasz swoje szanse na pojawienie się ankiet, przez co masz większą szansę by zarobić.

Scroll to Top