Recenzja Strony LifePoints Panel- Ile Można na Niej Zarobić?

Strona LifePoints Panel pozwala na zarabianie online poprzez wypełnianie ankiet.

Jeśli chcesz dowiedzieć się nieco więcej na jej temat, między innymi informacji o tym, ile można na niej zarobić i czy jest wypłacalna, to zapraszam cię do mojej recenzji tego panelu.

Czym jest LifePoints Panel?

LifePoints Panel to bardzo popularny międzynarodowy panel z ankietami na którym użytkownicy mogą zarabiać w zamian za udział w badaniach zlecanych przez korporacje.

LifePoints Panel funkcjonuje pod obecną nazwą od 2019 roku, a wcześniej strona znana była jako GlobalTestMarket. Firma, która zarządza tą stroną- Lightspeed LLC jest firmą badawczą która powstała już w 1946 roku.

Do panelu można się zarejestrować po ukończeniu 16 roku życia. LifePoints Panel jest uznany za godny zaufania i wypłacalny.

Jak można zarabiać na stronie LifePoints Panel?

Tak naprawdę jedynym sposobem na zarobienie pieniędzy w LifePoints Panel jest wypełnianie ankiet. W przeciwieństwie do wielu innych paneli, nie znajdziemy tu na przykład opcji zarabiania poprzez zapraszanie znajomych.

Gdy zarejestrujemy się, warto wypełnić ankietę, w której podzielimy się informacjami o sobie. Dostaniemy za to punkty (około 60), ale co najważniejsze dzięki temu będziemy mogli dostawać więcej bardziej spersonalizowanych ankiet.

Po rejestracji, ankiety powinny pojawiać się na naszym profilu w kolejnych dniach. Informacje o nowych ankietach będziemy dostawać na e-mail.

W panelach z ankietami zwykle jest tak, że ankiety są dostępne, jednak ze względu na przykład na nasz wiek, płeć, czy zainteresowania możemy nie uzyskać kwalifikacji do każdej z nich.

Uważam jednak, że w LifePoints Panel poziom kwalifikacji do ankiet jest dużo wyższy niż u konkurencji. Należy jednak pamiętać, że wiele ankiet wymaga ograniczonej liczby respondentów, więc warto brać w nich udział możliwie jak najszybciej.

Ankiety trwają zazwyczaj od kilku do 20-25 minut i mogą dotyczyć wielu tematów, jednak zwykle dotyczą produktów lub usług.

Ważne: LifePoints Panel jest bardzo restrykcyjny, jeśli chodzi o jakość odpowiedzi. W związku z tym czytaj ankiety uważnie, ponieważ panel sprawdza ich spójność oraz twoją czujność. Jeśli przykładowo w jednej ankiecie zaznaczysz, że lubisz Coca-Colę, a w innej, że nie, możesz zostać zbanowany i twoje punkty przepadną.

Ile można zarobić?

Potencjał zarobkowy LifePoints Panel jest zbliżony do tego, ile można zarobić w innych panelach. W skrócie, jest to dobry sposób na dodatkowy zarobek, ale nie jest możliwe, by się w ten sposób utrzymać.

Aby oszacować ile można zarobić w ciągu miesiąca na LifePoints Panel, musimy wiedzieć kilka rzeczy, między innymi to, ile ankiet w ciągu miesiąca pojawia się na stronie, oraz to, jak są punktowane.

Według moich doświadczeń, w LifePoints Panel miesięcznie możemy liczyć na średnio około 30 ankiet, czyli średnio jedną na dzień. Pamiętajmy, że jest to średnia i czasem będzie to kilka ankiet dziennie, a czasem nie będzie ich w ogóle przez kilka dni.

Średnio za ankietę można otrzymać około 150 punktów. Czasem można trafić na ankiety punktowane nawet za 1000 punktów, jednak jest to rzadkość.

Biorąc pod uwagę powyższe obliczenia oraz zakładając poziom kwalifikacji do ankiet na poziomie 50%, oznacza to, że 15 ankiet pomnożone przez 150 pkt da nam mniej więcej 2250 punktów.

Ile to pieniędzy? W LifePoints Panel system punktowy kształtuje się następująco: 1 punkt to niecały 1 grosz. 2250 punktów miesięcznie przyniesie nam więc około 20 zł.

Może nie jest to wiele, jednak cały proces zajmie nam miesięcznie około 2-2,5 godziny, a dodatkowo biorąc pod uwagę łatwość tego zarobku, to nie wyjdziemy na tym najgorzej.

Jak otrzymać wynagrodzenie?

Aby otrzymać wynagrodzenie, najpierw musimy zgromadzić minimalny próg punktowy, który wynosi 2875. Ta liczba punktów uprawnia nas do wypłaty 25 zł.

Jeśli wszystko dobrze pójdzie powinniśmy być w stanie wypłacić pieniądze już w drugim miesiącu działalności w panelu.

Pieniądze można wypłacić na nasze konto PayPal. Punkty można także wymienić na karty podarunkowe o wartości 25 zł, np. do Allegro, Empika czy Zalando.

Tak jak wspomniałem na początku, panel jest w pełni wypłacalny i wypłatę otrzymamy do 10 dni od jej zlecenia.

Czy z LifePoints Panel można korzystać na urządzeniach mobilnych?

W teorii wyczytałem, że aplikacja LifePoints Panel jest dostępna na iOS i Androida. Po wpisaniu nazwa w aplikacji AppStore, niestety nie znalazłem LifePoints. Być może aplikacja nie jest dostępna w Polsce.

Nie wiem jak wygląda sytuacja z aplikacją na Androida, jednak w obu przypadkach można po prostu skorzystać z przeglądarki mobilnej a strona LifePoints Panel jest bardzo dobrze zoptymalizowana pod telefony.

LifePoints Panel: plusy i minusy

Plusy:

  • Dobre zarobki jak na panel z ankietami
  • Wyskoki poziom kwalifikacji do ankiet
  • Wypłacalność

Minusy:

  • Częste bany za rozbieżność odpowiedzi i nieuważne czytanie

Czy warto korzystać z LifePoints Panel?

Korzystanie z LifePoints Panel moim zdaniem ma sens, ponieważ można zarobić dodatkowe pieniądze nie posiadając żadnych umiejętności.

Należy oczywiście pamiętać, by przykładać się do odpowiedzi, ponieważ w przeciwnym razie nasze konto może zostać usunięte.

Scroll to Top