Klub Kantar- Czy Warto się Zarejestrować? (Moja Opinia)

Jeżeli chcesz zarabiać dodatkowe pieniądze w internecie, strona Klub Kantar może być jedną z opcji.

Jednak tego typu strony rzadko kiedy oferują dobry zarobek. Ponadto w tej branży występuje wiele oszustw.

Czy więc warto dać szansę stronie Klub Kantar? Czy można na niej zarobić i czy rzeczywiście płaci?

Zapraszam do przeczytania recenzji strony Klub Kantar.

Czym jest Klub Kantar?

Klub Kantar to strona internetowa powstała w 2018 roku i należąca do firmy zajmującej się badaniami rynku o nazwie Kantar. Firmę tę możesz kojarzyć na przykład z przeprowadzanych sondaży wyborczych.

Kantar zbiera zlecenia na przeprowadzanie ankiet innych firm oraz dzieli się zyskiem z osobami, które biorą w nich udział.

Do Klubu Kantar mogą zarejestrować się osoby, które ukończyły 15 lat. Serwis jest uznany za godny zaufania i w pełni wypłacalny.

Jak można zarabiać na stronie Klub Kantar?

Niektóre strony z ankietami oferują kilka innych sposobów zarabiania, na przykład poprzez program partnerski, czy klikanie w reklamy.

W przypadku Kantar wypełnianie ankiet jest jedynym sposobem na zbieranie punktów. Za każdą wypełnioną do końca ankietę otrzymujemy określoną liczbę punktów, która jest uzależniona głównie od czasu trwania ankiety.

Najmniej płatne ankiety, które trwają kilka minut są punktowane za około 50 punktów, a za te dłuższe, które sięgają 30 minut, możemy dostać nawet 500-600 punktów.

Warto również wspomnieć, że pomimo tego, że jakaś ankieta może być dostępna w panelu, to niekoniecznie uzyskamy do niej kwalifikację, ponieważ każda ankieta jest skierowana do różnej grupy docelowej i możemy nie mieć do nich dostępu, np. ze względu na wiek, czy płeć.

Za to, że nie uzyskamy dostępu do ankiety możemy dostać 10 punktów pocieszenia.

Powiadomienia o nowych badaniach będziemy dostawać na e-mail.

Ile można zarobić?

Potencjał zarobkowy Klubu Kantar, tak jak innych stron z ankietami jest niestety mocno ograniczony i nie zarobimy tutaj kokosów.

Aby dowiedzieć się, ile można tu zarobić, musimy zrobić szybką kalkulację.

Załóżmy, że w tygodniu pojawią się nam dwie ankiety, jednak zakwalifikujemy się tylko do jednej. Średnio ankiety płacą 200 punktów. Oznacza to, że miesięcznie zdobędziemy 200×4=800 punktów.

Czy to dużo? Warto też powiedzieć o przeliczniku punktów na pieniądze. Przelicznik wygląda tak, że każde 1000 punktów to 32 zł.

Miesięcznie można więc z tej strony zarobić 20-30 zł. Jak na stronę z ankietami to jest to dość typowy wynik, jednak biorąc pod uwagę to, że ankiety wypełniamy łącznie może 2 godziny w miesiącu, to wcale nie są to tak słabe zarobki.

Jak otrzymać wynagrodzenie?

Aby otrzymać wynagrodzenie, musimy uzbierać minimalną liczbę punktów.

Zapewne większość z nas będzie chciało zamienić punkty na przelew bankowy, dlatego można powiedzieć, że minimalna liczba punktów do wypłaty to 1000, co oznacza, że na naszym koncie bankowym wyląduje 32 zł.

Można więc założyć, że jeśli mamy szczęście, to pierwszą wypłatę od Klubu Kantar dostaniemy już w pierwszym miesiącu od rejestracji, jednak bardziej realistycznie w drugim.

W teorii minimalnym progiem punktowym może być nawet 500 pkt, jednak te punkty wymienimy tylko na doładowania telefonu.

Czas oczekiwania zależy od rodzaju nagrody. Kody podarunkowe oraz doładowania telefonu są realizowane automatycznie, przelewy pieniężne są realizowane w ciągu 28 dni.

Czy Klubu Kantar można używać na urządzeniach mobilnych?

Aplikacji Klubu Kantar niestety nie znajdziemy w Google Play lub Apple Store. Nie oznacza to jednak, że ankiet nie możemy wypełniać na telefonie.

Wystarczy tylko skorzystać z przeglądarki w telefonie, a strona Kantar jest responsywna i dość wygodnie się z niej korzysta.

Klub Kantar: plusy i minusy

Plusy:

  • Niski próg wypłaty
  • Możliwość zarobku bez doświadczenia
  • Stosunkowo dobre wynagrodzenie w stosunku do poświęconego czasu

Minusy:

  • Ankiety nie pojawiają się zbyt często
  • Brak aplikacji mobilnej

Czy warto korzystać z Klubu Kantar?

Myślę, że do Klubu Kantar zdecydowanie warto dołączyć. Według moich obserwacji jest to jeden z najlepiej płacących paneli, choć nie pojawia się tu dużo ankiet.

Jeśli jednak naszą strategią jest dołączanie do jak największej liczby portali z ankietami, to na pewno warto się tu zarejestrować, ponieważ zwiększamy tym samym nasze szanse na ankiety i zarobek.

Scroll to Top