Jak Zarobić 50 zł w Jeden Dzień? (7 Sposobów)

Jeżeli twoim celem jest zarobienie dodatkowych 50 zł dziennie, to jest to cel jak najbardziej możliwy do spełnienia.

A jeśli nie masz pomysłu w jaki sposób zdobyć te pieniądze, to jesteś w dobrym miejscu.

W tym artykule pokażę ci 7 sposobów jak możesz zarobić 50 zł w jeden dzień.

1. Załóż konto w banku

Jeżeli zależy ci na stosunkowo szybkim zarobku, to jednym z najlepszym sposobów jest korzystanie z bonusów bankowych.

Polega to na tym, że w zamian za założenie konta w banku i spełnieniu prostych warunków otrzymujesz nagrody pieniężne.

Przykładowo, za założenie konta w banku X oraz zapłaceniu kartą 3 razy w sklepie, bank przysyła ci przelew w wysokości 300 zł.

Moim zdaniem to jeden z najlepszych sposobów na szybki zarobek, ponieważ konto można otworzyć całkowicie przez internet a cała procedura zajmuje maksymalnie pół godziny a w zależności od promocji możemy zarobić kilkaset złotych.

Możemy zakładać konta w wielu bankach i regularnie zarabiać na tym kilkaset złotych miesięcznie.

Jeśli szukasz najlepszych promocji bankowych, to wkrótce zrobię na ten temat zestawienie.

2. Kupno tanio, sprzedaż drogo

Sposobem nieco trudniejszym jest typowy handel, który polega na kupnie rzeczy tanio i sprzedaży drogo.

Jeżeli chcesz traktować handel jako dodatkowe źródło dochodu, które przyniesie ci około 50 zł dziennie, możesz szukać okazji na stronach internetowych z promocjami, np. pepper.pl.

Znajdziesz tu zestawienie najlepszych promocji. Produkty te możesz kupić, a następnie sprzedać na platformach sprzedażowych typu OLX, Allegro, czy Vinted.

Jeśli kupisz odpowiednie produkty, możesz spokojnie zarabiać 50 zł dziennie a nawet więcej. Jeśli chcesz dowiedzieć się, co sprzedaje się najlepiej na OLX, to przejdź do tego wpisu.

3. Wypełniaj ankiety online

Wypełnianie ankiet online również może być sposobem na zarobek 50 zł dziennie.

Wszystko polega na tym, że rejestrujesz się na stronie internetowej z ankietami, a za każdą wypełnioną ankietę dostajesz pieniądze. Według mnie nie jest to jednak najlepszy sposób na zarobek, ponieważ z jednej ankiety otrzymujesz około 2 zł, a wypełnienie jej zajmuje około 20 minut.

Aby więc zarobić 50 zł dziennie, trzeba wypełniać ankiety przez około 8 godzin dziennie.

Teoretycznie jest to możliwe, ale mało opłacalne. Do tego nie zawsze masz możliwość wypełniania ankiet, ponieważ nie przez cały czas są one dostępne.

4. Sprzedaj własne rzeczy

Jeżeli chcesz szybko zarobić 50 zł, to możesz rozważyć sprzedaż czegoś, co posiadasz. Wystarczy, że rozejrzysz się po domu i pozbędziesz się czegoś, czego nie potrzebujesz.

Jeżeli zależy ci na bardzo szybkim zarobieniu gotówki, możesz udać się do lombardu, gdzie możesz zastawić przedmiot a lombard udzieli ci kredytu, który możesz spłacić lub nie. Pamiętaj jednak, że lombard na pewno mocno zaniży cenę.

Jeśli chcesz dowiedzieć się co możesz sprzedać w lombardzie, przejdź do tego artykułu.

Jeśli zależy ci na wyższej cenie, rozważ wystawienie aukcji w internecie.

5. Sprzedaj złom

Kolejnym sposobem na zarobek 50 zł w jeden dzień jest sprzedaż złomu. Jeśli masz coś zrobionego z metalu, a jest to rzecz zbędna dla ciebie, zawsze możesz udać się na skup złomu, by to sprzedać.

Zezłomować za pieniądze możesz wiele rzeczy- rower, druty, lodówkę, pralkę, pręty, blachy, puszki, itd. To, ile dostaniesz na złomie zależy w głównej mierze od rodzaju materiału, z którego zrobiony jest przedmiot, z wagi przedmiotu, oraz lokalizacji skupu złomu.

6. Załóż bloga

Założenie bloga może być kolejnym sposobem na to, by codziennie spływało nam 50 zł lub nawet więcej. Przez bloga rozumiem bardziej stronę internetową o jakiejś tematyce, ponieważ blogi w typowym rozumieniu tego słowa obecnie raczej nie istnieją.

Na stronie możesz zarabiać na wiele sposobów, między innymi na reklamach lub afiliacji. Jeśli chcesz poznać wszystkie sposoby na zarobek na blogu, przejdź do tego artykułu.

Zanim zaczniesz zarabiać regularnie na blogu, minie kilka miesięcy, jednak gdy to się stanie, pieniądze będą spływały ci pasywnie, nawet bez twojej obecności przed komputerem.

7. Dowoź jedzenie

50 zł dziennie możesz zarobić również zostając kurierem jedzenia. Wbrew pozorom to nie najgorzej płatne zajęcie i 50 zł możemy zarobić nawet w 3-4 godziny pracy.

Możesz więc złożyć aplikację, by zarabiać na dowozie jedzenia w firmach typu Pyszne.pl, Uber Eats, czy Glovo. Nie musisz nawet posiadać samochodu, ponieważ w większości przypadków możesz wykorzystać rower.

Scroll to Top