7 Realnych Sposobów Jak Zarobić 100 zł Dziennie Online

Wiele osób marzy o tym, by osiągać stabilny dochód w wysokości minimum 100 zł dziennie.

Jest to jak najbardziej możliwe do osiągnięcia, lecz nie każdy sposób jest dobry.

W tym artykule pokażę ci tylko te sposoby, które rzeczywiście pozwolą ci po jakimś czasie dojście do poziomu 100 zł dziennie lub więcej.

Jak długo zajmie dojście do zarabiania 100 zł przez internet dziennie?

Jeżeli interesujesz się zarabianiem online, to na pewno możesz natknąć się na osoby, które zapewniają, że możesz zacząć zarabiać już od pierwszego dnia i to nie mając wcześniejszego doświadczenia.

Prawda jest jednak taka, że aby zacząć regularnie zarabiać nawet 100 zł dziennie przez internet, musi minąć nieco czasu. Przede wszystkim musisz nauczyć się jak to robić, dołożyć do tego odrobinę pracy oraz być wytrwałym.

Gdyby to było łatwe, każdy mógłby zarabiać online, jednak tak nie jest. Ale czy jest to możliwe? Jak najbardziej.

Z mojego doświadczenia powiem, że jeśli nie masz dużo wiedzy o zarabianiu online, może minąć kilka miesięcy, zanim zarobisz pierwsze pieniądze.

Trzeba więc przyjąć, że aby osiągnąć próg około 100 zł dziennie, przygotuj się na minimum 3-4 miesiące ciężkiej pracy. Może się to wydawać dużo, jednak czy na pewno?

Nawet idąc do pracy na etacie, musimy założyć, że pracy będziemy poszukiwać około miesiąca, a wypłatę dostaniemy dopiero gdy minie pełny miesiąc pracy. Racja, można stwierdzić też, że nie mamy pewności, czy w ogóle zarobimy przez internet, jednak jeśli będziemy zdeterminowani, to prędzej czy później zaczniemy zarabiać.

Teraz przejdźmy do najlepszych sposobów jak zarabiać online.

7 sposobów jak zarobić 100 zł dziennie przez internet

1. Sprzedaż online

Jednym z najlepszych sposobów jak zarabiać online jest e-commerce. Jest to bardzo prosty biznes, który polega na kupowaniu rzeczy drożej i sprzedawaniu z zyskiem.

Jest bardzo wiele sposobów sprzedaży online. Jeśli chcesz robić to amatorsko, możesz szukać przedmiotów, które są na promocji i sprzedawać je później z zyskiem.

Możesz też handlować rzeczami używanymi, bądź kupować rzeczy uszkodzone, po czym je odnawiać i sprzedawać.

Warto również handlować na Allegro, ponieważ jest to miejsce, w którym znajdziesz wielu zainteresowanych klientów na swoje przedmioty.

A może chcesz wykonywać rękodzieło i je sprzedawać? Jeśli poszukujesz inspiracji, oto 40 pomysłów na rękodzieło.

2. Reklamy na stronie internetowej

Dobrym pomysłem może być także założenie bloga tematycznego i zarabianie na wyświetlanych tam reklamach. Jest to popularny model zarabiania większości stron internetowych, który po prostu działa.

Aby zarabiać z samych reklam około 100 zł dziennie na stronie w języku polskim, musisz mieć nawet około 10.000 osób dziennie na blogu, co jest mało prawdopodobne, jednak możesz dodać inny sposób monetyzacji swojej strony, dzięki czemu nie będziesz potrzebować aż tak dużego ruchu.

Jeśli znasz język angielski, możesz również zbudować bloga w tym języku, dzięki czemu możesz liczyć na nawet 10 razy większe stawki.

3. Marketing afiliacyjny

Moim zdaniem najlepszym sposobem na zarobek 100 zł dziennie przez internet jest afiliacja. Polega ona na polecaniu produktów innym osobom za pomocą specjalnego linka. Za każdym razem, gdy ktoś dokona zakupu z naszego linka, my dostajemy procent od wartości transakcji.

Najlepiej do marketingu afiliacyjnego mieć własną stronę internetową w danej niszy i promować tam związane z nią produkty.

Największą zaletą afiliacji jest to, że na naszych barkach spoczywa jedynie to, aby klient dokonał zakupu i nie musimy martwić się dostawą produktu ani obsługą klienta, ponieważ odpowiada za to firma, którą polecamy.

4. Sprzedaż produktów cyfrowych

Sprzedaż produktów cyfrowych to jedna z efektywnych metod zarabiania pieniędzy przez internet.

Produkty cyfrowe obejmują różnego rodzaju treści, takie jak e-booki, kursy online, pliki dźwiękowe, pliki wideo, oprogramowanie, szablony graficzne, i wiele innych.

W porównaniu do produktów fizycznych, sprzedaż produktów nie wiąże się z ich fizyczną wysyłką, a dodatkowo mamy nieskończenie wiele kopii naszych produktów.

Najlepiej sprzedawać e-booki oraz kursy, które edukują ludzi w jakiejś dziedzinie, ponieważ sprzedają się najlepiej.

5. Freelancing

Freelancing to nic innego jak wykonywanie usług dla klientów, nie będąc nigdzie zatrudnionym na stałe.

Jeżeli mamy jakąś umiejętność, np. projektowanie graficzne, pisanie tekstów, programowanie, czy inne, to możemy oferować swoje usług na przeróżnych serwisach i zarabiać za ich wykonywanie.

Freelancing możemy traktować jak naszą pracę a dodatkowo możemy pracować z dowolnego miejsca na ziemi.

Jeśli chcesz wiedzieć, jak zostać freelancerem, który dobrze zarabia, przeczytaj ten artykuł.

6. Bonusy bankowe

Prawdopodobnie najszybszym sposobem, jak zarabiać przez internet jest korzystanie z bonusów bankowych. Nie zapewni ci to co prawda stałego dochodu, ale jest to łatwy i szybki sposób na zarobek.

Wszystko, co należy zrobić, to zakładać konta w bankach, które oferują nagrody za założenie i spełnienie prostych warunków. Na jednej promocji można zarobić 200-300 zł i często cały proces zajmie nam mniej niż godzinę.

Wkrótce powstanie bardziej szczegółowy artykuł na ten temat.

7. Kanał na YouTube

Kanał na YouTube może nie przynieść ci wiele pieniędzy w ciągu pierwszych miesięcy funkcjonowania, jednak gdy zacznie zarabiać, będziesz mógł zarabiać nawet, gdy śpisz.

Warto wykazać się oryginalnością i tworzyć wartościowe treści, dzięki czemu na kanale zarobimy za pomocą reklam, afiliacji i sponsoringu.

Jakimi sposobami nie zarobisz 100 zł dziennie online?

Jak już wspomniałem na początku, nie każdy sposób na zarobek online jest dobry.

Jeśli chcesz zarabiać w miarę regularnie, na pewno nie powinieneś zajmować się wypełnianiem ankiet online. Możesz zarobić na nich 100 zł, jednak nie dziennie, a miesięcznie lub bardziej realistycznie raz na 2 miesiące, i to pracując kilkadziesiąt godzin.

Inne sposoby na które nie warto tracić czasu to wszelkie metody, które gwarantują zbyt prosty zarobek, na przykład granie w gry, czy oglądanie reklam. W wielu przypadkach jest to oszustwo lub pieniądze, które zarobimy są śmiesznie małe.

Co przychodzi mi również na myśl to bukmacherka. Na zakładach sportowych bardzo trudno zarobić i jest dużo większa szansa, by stracić pieniądze, niż cokolwiek zarobić. Dodatkowo można wpaść w uzależnienie.

Scroll to Top