GreenPanthera- Czy Warto Tracić Czas? (Szczera Opinia)

Jeśli interesuje cię zarabianie dodatkowych pieniędzy online, to mogłeś natknąć się na stronę GreenPanthera.

Czy strona naprawdę płaci? Ile i w jaki sposób można na niej zarobić?

Zapraszam do recenzji GreenPanthera.

Czym jest GreenPanthera?

GreenPanthera to bardzo popularny panel na którym można zarabiać pieniądze na kilka sposobów. Strona należy do amerykańskiej firmy A & K International Inc.

GreenPanthera działa globalnie, choć Polacy to jedna z najliczniejszych nacji na tej platformie. Firma zarządzająca tą stroną jest uznana za godną zaufania i wypłacalną. Aby zarejestrować się w serwisie należy mieć ukończone 18 lat.

Jak można zarabiać na stronie GreenPanthera?

Na stronie GreenPanthera można zarabiać na kilka sposobów.

Głównym sposobem zarobku są ankiety. Za ukończenie każdej ankiety dostajesz określoną sumę pieniędzy. To, ile dostaniesz zależy od tego, jak długo trwa ankieta.

Średnio możesz zarobić około $0,5 za kilkunastominutową ankietę. Musimy pamiętać o tym, że nie do każdej ankiety uzyskamy kwalifikację, więc czasem należy uzbroić się w cierpliwość.

Zaproszenia do nowych ankiet będą przychodziły ci na e-mail.

W GreenPanthera można również zarabiać na opcji OfferWall, czyli na ścianie ofert.

Ściana ofert to miejsce, gdzie możesz znaleźć zadania za które również otrzymasz wynagrodzenie. Zadania mogą polegać na pobraniu jakiejś aplikacji, zagraniu w grę, czy wypełnieniu ankiety.

Zadań niestety nie jest dużo i często ilość pieniędzy, jaką dostaniemy nie jest adekwatna do spędzonego czasu.

Trzecim sposobem na zarabianie na GreenPanthera jest zapraszanie znajomych. Jeśli twój znajomy zarejestruje się do serwisu i zacznie na nim zarabiać, będziesz otrzymywać 10% jego zarobków bez wpływu na jego zarobki.

Ile można zarobić?

To, ile można zarobić na stronie GreenPanthera jest zależne głównie od liczby dostępnych ankiet, szczęścia i poziomu kwalifikacji.

Z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, że dzienna liczba nowych ankiet to około 4. Jak już wiemy każda z nich płaci średnio około $0,5.

Jednak należy uwzględnić również to, że zakwalifikujemy się według mojego doświadczenia do 1 na 4 ankiety. Oznacza to, że dziennie zarobimy około $0,5 z ankiet.

Jeżeli chodzi o inne sposoby na zarobek w tej platformie, to są one zależne od sytuacji. Zadań w ścianie ofert zazwyczaj nie jest dużo i moim zdaniem nie warto z nich korzystać.

Warto jeszcze dodać, że za samą rejestrację otrzymujemy na start $2.

Średnio miesięcznie można więc zarobić około $15 z ankiet. Jeśli zaprosimy znajomego lub uda nam się wziąć udział w jakichś zadaniach ze ściany ofert, niektórzy mogą nawet dojść do $20.

Czy to dużo czy mało? Aby zarobić wspomniane $15 musimy spędzić na GreenPanther około 6-8 godzin w miesiącu. Przeliczając to wynagrodzenie na godziny to nie ma szału, jednak pamiętajmy, że praca ta nie wymaga żadnych umiejętności.

Jak otrzymać wynagrodzenie?

Aby otrzymać wynagrodzenie, musisz uzbierać na swoim koncie $30. To dość wysoki próg i jeśli będziemy mieć szczęście, osiągniemy go po drugim miesiącu od rejestracji w GreenPanthera.

Jedynym sposobem wypłaty jest wypłata na konto PayPal, dlatego w zakładce “Moje dane” warto uzupełnić niezbędne rubryki.

Strona rzeczywiście jest wypłacalna. Wypłata środków zajmuje do 10 dni, choć zwykle pieniądze otrzymamy szybciej, bo po około 5 dniach.

Czy z GreenPanthera można korzystać na urządzeniach mobilnych?

Teoretycznie możesz używać Green Panthera na telefonie komórkowym, jednak nie ma aplikacji Green Panthera, którą można pobrać.

Możesz się więc zalogować w przeglądarce mobilnej, choć strona nie jest jednak zbyt dobrze zoptymalizowana pod kątem urządzeń mobilnych i trzeba często powiększać i pomniejszać.

GreenPanthera: plusy i minusy

Plusy:

  • Możliwość zarobku bez doświadczenia
  • $2 na start
  • Dużo pojawiających się ankiet
  • Wypłacalność

Minusy:

  • Wysoki próg wypłaty
  • Brak optymalizacji strony pod telefony
  • Słabo przetłumaczona strona

Czy warto korzystać z GreenPanthera?

Myślę, że warto korzystać z GreenPanthera, ponieważ jest tam wiele ankiet, na których możemy zarobić nawet pomimo niskiego poziomu kwalifikacji do nich.

Co prawda należy uzbroić się w cierpliwość, jednak strona jest wypłacalna i możemy tu zarobić dodatkowe pieniądze.

Scroll to Top