Czy Na Bukmacherce Można Zarobić? Co Musisz Wiedzieć?

Wielu ludzi chciałoby zajmować się obstawianiem meczów i zarabiać z tego regularne pieniądze.

Jednak czy jest to możliwe?

W tym artykule dowiesz się, czy na zakładach bukmacherskich można zarobić.

Czy na zakładach bukmacherskich można zarobić?

Na początek warto abyś wiedział, że zarabianie na zakładach bukmacherskich jest bardzo, bardzo trudne.

Aby osiągnąć zysk, musisz wygrać więcej niż stracić, czyli po prostu znakomicie obstawiać. Zazwyczaj aby wygrywać, należy poświęcić bardzo dużo czasu na analizy sportowe.

Nawet jeśli poświęcisz kilka godzin na analizę jednego meczu, to i tak nie ma pewności, czy wygrasz, ponieważ bukmacherka to spekulacja. Poświęcając tyle samo czasu na pracę na etacie, czy rozwój własnej działalności gospodarczej, masz zdecydowanie większe szanse na osiągnięcie sukcesu.

Przeczytaj również: 49 Sposobów Jak Zarabiać Przez Internet (+ Przykłady)

Wyliczono, że aby zarabiać na zakładach bukmacherskich, musisz mieć albo skuteczność na poziomie minimum 55%, albo grać na bardzo dużo stawki i odpowiednio nimi zarządzać.

Ile można zarobić na zakładach bukmacherskich?

W teorii nie ma limitu ile możesz zarobić na zakładach bukmacherskich. Są osoby, które regularnie wygrywają małe stawki, a są też gracze, którzy inkasują tysiące złotych miesięcznie.

Na pewno nie możesz traktować zakładów bukmacherskich jako rozrywki, tylko podchodzić do nich jako sposób na uzyskanie dodatkowego przychodu. Wówczas nie grasz pod wpływem emocji, ale myślisz bardziej logicznie, kalkulujesz i rozważasz, co zwiększa twoją szansę na sukces.

Zarobienie dodatkowych pieniędzy typu 100-200 zł tygodniowo na bukmacherce jest jak najbardziej możliwe i bukmacher nie zawsze musi wygrywać.

W przeciwieństwie do innych form hazardu, np. kasyna, zakłady sportowe są też grą nie tylko szczęścia, ale też umiejętności. Im bardziej doskonalisz swoje umiejętności, tym mniej polegasz na ślepym szczęściu.

Zakłady sportowe mogą być również dla niewielu osób sposobem na życie. Musisz jednak wiedzieć, że dotarcie do tego punktu wymaga czasu, poświęcenia, sporego budżetu, dobrego liczenia, doświadczenia i sporej ilości prób i błędów po drodze. Z pewnością nie jest to sposób na życie dla osób o słabych nerwach.

Jak zarabiać na zakładach bukmacherskich?

Oto reguły, jakich musisz się trzymać, które są stosowane przez profesjonalistów od zarabiania na obstawianiu.

1. Wyłącz emocje i kieruj się logiką

Zawodowi gracze obstawiają, jakby od tego zależało ich życie. Nie wykorzystują emocji, aby zdecydować, gdzie obstawiać i nie grają na siłę.

Ponadto profesjonalni gracze często szukają okazji kursowych, dzięki którym mogą zmaksymalizować swoje zyski.

Inną cechą profesjonalnych graczy jest to, że prowadzą rejestry. Pomaga im to zidentyfikować wzorce w ich wygranych i przegranych. W ten sposób mogą odkryć sposoby na zwiększenie swoich zysków i zmniejszenie strat.

2. Obstawiaj u najbardziej opłacalnych bukmacherów

Kursy na dane wydarzenie sportowe różnią się w zależności od bukmachera. Zwykle są to nieduże różnice, jednak przy wyborze wydarzenia, warto rzucić okiem, który bukmacher oferuje najwyższe kursy.

Dlatego warto mieć konto u przynajmniej kilku bukmacherów. Ponadto zwiększy nam to szanse na otrzymanie bonusów i promocji.

3. Bądź skuteczny przynajmniej na poziomie 55%

Aby wyjść na zero, musisz mieć skuteczność wygrywania na poziomie co najmniej 55%. Mniejszy procent wygranych kuponów sprawi, że w długiej perspektywie możesz nawet wyjść na minus.

Aby osiągnąć więc zadowalający zysk, celuj w około 60%. Im większa skuteczność, tym lepiej. Zawodowi gracze bardzo często mają 70-80% skuteczności.

4. Wyspecjalizuj się w danej dyscyplinie

Dywersyfikacja może być sekretem sukcesu w inwestowaniu, ale nie w zakładach sportowych.

Łatwiej jest wygrywać pieniądze, gdy specjalizujesz się w jednym sporcie lub w jednej lidze. Jeżeli zajmujesz się jedną ligą, dużo szybciej poznasz kluby oraz ich specyfikę, przez co znacznie zwiększysz szansę na pokonanie bukmachera.

Piękno zakładów sportowych polega na tym, że na świecie istnieje wiele sportów i lig i możesz wybrać to, co interesuje się najbardziej. Możesz skupić się na NBA, angielskiej Premier League, czy fińskim hokeju.

5. Opracuj metodę zarządzania budżetem

Regularne zyski wymagają starannego budżetowania, abyś wiedział, jak wydawać mniej pieniędzy i wygrywać ich dużo.

Ogólna rada profesjonalnych graczy polega na obstawianiu stałych kwot. Co więcej, miej oddzielne konta bankowe na pieniądze hazardowe i obstawiaj tylko tyle, ile możesz stracić.

Czy warto zarabiać na zakładach bukmacherskich?

Moim zdaniem zakłady bukmacherskie powinny być traktowane tylko i wyłącznie jako hobby. Dzięki temu obstawianie sprawi, że wydarzenia sportowe będą dla nas ciekawsze i lepiej będzie nam się je oglądało, a dodatkowo jeśli obstawiamy dobrze, możemy wyjść na lekki plus.

Traktowanie zakładów bukmacherskich jako sposób na życie jest bardzo ryzykowne, czasochłonne i przysporzy nam wiele stresu, ponieważ zyski w większości przypadków będą uzależnione od szczęścia.

Jeśli chcesz traktować zakłady bukmacherskie nawet jako niewielkie, dodatkowe źródło przychodu, to również może być to trudne i czasochłonne. Dużo lepszym sposobem na dodatkowy zarobek kilkuset złotych miesięcznie jest korzystanie z promocji bankowych, o których wkrótce powstanie artykuł.

Scroll to Top