Co Można Dostać Za Darmo W Dniu Urodzin? (12 Okazji)

Często w dniu urodzin dostajemy informacje o zniżkach i rabatach, które nam przysługują. Ale czy możemy dostać coś za darmo?

Tak, i w tym artykule skupimy się tylko na rzeczach, które możemy dostać za darmo lub za symboliczną złotówkę, bez brania pod uwagę zniżek i rabatów.

1. Energylandia w Zatorze

Prawdopodobnie najbardziej wartościowym darmowym prezentem w dniu urodzin na tej liście jest bilet do Energylandii. Jest to największy park rozrywki w Polsce, który oferuje atrakcje zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.

Co prawda bilet nie jest za darmo a za 1 zł, jednak w porównaniu do zwykłego biletu jest to nie lada zniżka.

Niestety, zniżka jest jedynie dla osób poniżej 18 roku życia. Bilet urodzinowy jest dostępny tylko w kasie parku za okazaniem dokumentu tożsamości.

Promocyjny bilet można wykorzystać wyłącznie w dniu zakupu. Jeśli do tej pory nie byłeś w Energylandii, to twoje urodziny są znakomitą szansą na odwiedzenie tego popularnego parku rozrywki.

2. Starbucks

Starbucks to jedna z najpopularniejszych sieci kawiarni, która słynie z bardzo dobrego podejścia do klienta.

Sieć nie zapomniała, by wynagrodzić swoich klientów w dniu ich urodzin. Mamy szansę dostać za darmo napój lub ciastko.

Warto zaznaczyć, że prezent dotyczy stałych klientów kawiarni, którzy mają aplikację Starbucks i mają tam uzbierane minimum 200 punktów.

3. Tropical Island pod Berlinem

Tropical Island to ogromny park rozrywki, który znajduje się pod Berlinem, jednak do polskiej granicy nie jest daleko. Bilety kosztują normalnie około 200 zł, jednak w dniu urodzin solenizant wchodzi za darmo.

W przeciwieństwie do Energylandii, nie trzeba mieć mniej niż 18 lat, ponieważ prezent jest niezależny od wieku. Należy mieć jednak dokument potwierdzający datę urodzenia.

4. Bałtycki Park Miniatur w Międzyzdrojach

Bałtycki Park Miniatur w Międzyzdrojach to naprawdę ciekawe i oryginalne miejsce, do którego w dniu swoich urodzin wejdziesz kompletnie za darmo i zaoszczędzisz 35 zł, które trzeba zapłacić za bilet normalny.

Podczas wizyty w Bałtyckim Parku Miniatur, spacerując wzdłuż miniaturowego wybrzeża Bałtyku, przemierzysz granice wszystkich państw leżących nad Bałtykiem. Zobaczysz również modele najciekawszych zabytków i latarni morskich w skali 1:25 pochodzących z Polski, Niemiec, Danii, Szwecji, Finlandii, Rosji, Litwy, Łotwy i Estonii, a o ich historii opowie kadra przewodników.

5. Circle K

Jeżeli nie posiadasz do tej pory kary Circle K Extra i jesteś jeszcze przed swoimi urodzinami, to warto ją założyć.

Dzięki niej przysługują ci zniżki, ale nie tylko. Już za samo założenie karty możesz otrzymać kawę lub hot-doga za darmo. Dodatkowo, w dniu twoich urodzin możesz otrzymać taki sam prezent.

Mało tego, prezent jest ważny nawet do 30 dni od urodzin.

Jeśli posiadasz samochód, to załóż kartę Circle K, a otrzymasz zniżki również na paliwo.

6. Orlen

Na bardzo podobnych zasadach otrzymasz prezent urodzinowy na Orlenie. Wystarczy, że masz założoną kartę Orlen Vitay, a w dniu twoich urodzin dostaniesz na nią 1000 pkt, które możesz zamienić na kawę lub hot-doga.

Warto korzystać z programu lojalnościowego Orlen Vitay, ponieważ możemy wymienić punkty, które nazbieramy na nagrody.

7. Kino Muza w Poznaniu

Jeśli jesteś z Poznania lub okolic, to w urodziny warto wybrać się do Kina Muza.

Normalny bilet na spektakl kosztuje 22 zł, jednak w dniu urodzin wchodzisz za darmo. Warto zadzwonić przed przyjściem i upewnić się, że film, na który chcemy iść jest objęty promocją.

8. Tchibo

Przyjdź w przeciągu 7 dni od swoich urodzin lub imienin do sklepu Tchibo z dowodem osobistym a dostaniesz kawę i ciastko w prezencie. Weź kogoś ze sobą, a dostanie 50% zniżki na ten sam zestaw.

Warunkiem jest zapisanie się do Klubu TchiboCard. Sklepy Tchibo znajdują się głównie w centrach handlowych.

9. Park Dinozaurów Krasiejów

Jurapark Krasiejów zlokalizowany koło Opola również przygotował niespodziankę urodzinową, choć tylko dla tych młodszych.

Dla solenizanta w wieku od 3 do 16 lat przewidziany jest w dniu urodzin specjalny bilet w symbolicznej cenie 1 zł.

Warunkiem skorzystania z promocji, jest zakup biletu promocyjnego w kasie JuraParku Krasiejów, w dniu urodzin dziecka, po okazaniu dokumentu upoważniającego do zniżki. Specjalny bilet można wykorzystać jedynie w dniu zakupu.

10. Sephora

Jeżeli jesteś użytkownikiem programu lojalnościowego Sephora i masz uzyskany tam Status Gold, możesz wybrać sobie produkt do 149 zł w sklepie Sephora i zapłacić za niego symboliczną złotówkę w dniu swoich urodzin.

Aby jednak uzyskać Status Gold, w ciągu roku należy wydać w tym sklepie około 5000 zł, więc jest to prezent dla bardzo ograniczonej grupy osób.

11. Park Linowy Barbarka w Toruniu

Jeżeli chcesz wybrać się do parku linowego, to w twoje urodziny masz najlepszą okazję, ponieważ park linowy Barbarka w Toruniu organizuje darmowe przejście dla solenizanta.

Promocja dotyczy przejścia jednej, dowolnie wybranej trasy. Dla porównania bilet zwykły kosztuje 35 zł, a dobór każdej kolejnej trasy 20 zł.

12. Gorący Potok w Szaflarach

W dniu urodzin warto również skorzystać z gorącego potoku w Szaflarach. 2,5h pobytu kosztuje tu normalnie 85 zł. W urodziny możesz wejść za złotówkę.

Gdzie jeszcze możesz dostać coś za darmo?

Jeżeli lubisz darmowe prezenty, to możesz nie wiedzieć o promocjach, które organizują banki. Za założenie kont możesz otrzymywać bonusy gotówkowe w wysokości nawet kilkuset złotych przelewem na konto.

Jeśli chcesz otrzymać bonus, wkrótce powstanie artykuł, gdzie zamieszczę najlepsze promocje bankowe.

Scroll to Top