Badanie Opinii- Czy Na Tej Stronie Rzeczywiście Można Zarabiać?

Badanie Opinii to strona, którą na pewno kojarzysz, jeśli interesujesz się zarabianiem online.

Przed rejestracją warto jednak poznać więcej szczegółów na jej temat.

W tej recenzji przeczytasz wszystkie najważniejsze informacje na temat strony Badanie Opinii.

Czym jest Badanie Opinii?

Badanie Opinii to strona internetowa prowadzona przez polską firmę Biostat z Rybnika.

Firma ta zajmuje się przeprowadzaniem ankiet i badań rynkowych dla przeróżnych firm i korporacji. Biostat w zamian za udział w badaniach wynagradza użytkowników pieniędzmi.

Strona jest uznana za godną zaufania i wypłacalną. Aby się w niej zarejestrować należy być osobą pełnoletnią.

Jak można zarabiać na stronie Badanie Opinii?

Na stronie Badanie Opinii głównym sposobem na zarabianie jest udział we wspomnianych wcześniej ankietach. Za ukończenie każdej ankiety dostajemy odpowiednią liczbę punktów.

Liczba punktów różni się w zależności od długości ankiety. Średnio otrzymamy 40-50 punktów, choć czasem będzie ich więcej, czasem mniej. Punkty te następnie możemy wymienić na pieniądze, ale o tym później.

Pamiętajmy o tym, że jak w każdym panelu ankietowym, tutaj również do niektórych ankiet nie uzyskamy kwalifikacji. Warto logować się do panelu w miarę często, ponieważ nie za każdym razem przyjdzie nam zaproszenie do ankiet na e-mail.

Zaraz po rejestracji warto uzupełnić swój profil, ponieważ otrzymamy za to 50 punktów.

W Badaniu Opinii możemy także dostawać zlecenia dla tajemniczego klienta. Takich zadań jest jednak bardzo mało i liczba miejsc jest mocno ograniczona, dlatego warto traktować tę funkcję bardziej jako ciekawostkę.

Dodatkowe punkty możemy także zarobić poprzez zapraszanie znajomych z naszego specjalnego linku.

Ile można zarobić?

Potencjał zarobkowy jak przystało na stronę z ankietami jest ograniczony, dlatego nie należy traktować tej strony jako sposób na utrzymanie się.

To, ile można zarobić będzie zależeć głównie od liczby ankiet, które będą pojawiały się na naszym profilu. Z reguły miesięcznie możemy spodziewać się około 10 ankiet.

Pamiętajmy, że nie do każdej z nich otrzymamy kwalifikację. Zakładając, że wypełnimy 7 ankiet punktowanych po 50 punktów, to miesięcznie zgromadzimy 350 punktów. Ale ile to pieniędzy?

W Badaniu Opinii system punktowy wygląda następująco: każde 100 punktów to 5 zł. Można więc zakładać, że 350 punktów da nam zarobić około 17 zł na miesiąc.

Liczba ta nie powala, jednak pamiętajmy o tym, że aby zarobić te pieniądze, musimy poświęcić jedynie około 2 godzin miesięcznie, a do tego nie musimy mieć żadnego doświadczenia, więc można powiedzieć, że ten wynik nie jest tragiczny.

Jak otrzymać wynagrodzenie?

Przed otrzymaniem wynagrodzenia musimy zgromadzić na naszym koncie minimalną liczbę punktów, która w tym przypadku wynosi 1000.

To dość wysoki próg, którego przekroczenie zajmie nam minimum kwartał.

1000 punktów możemy wymienić na 50 zł. Pieniądze to otrzymamy przelewem na konto w ciągu 15 dni roboczych. Zazwyczaj jednak przelew przychodzi szybciej.

Jak wspomniałem, firma jest wypłacalna i rzeczywiście wysyła pieniądze.

Czy z Badań Opinii można korzystać na urządzeniach mobilnych?

Tak, Badania Opinii mają aplikację mobilną na Androida i iOS. Aplikacja to mocna strona tej firmy, ponieważ jest dobrze zoptymalizowana i wygląda po prostu ładnie.

Dodatkowo przychodzą nam powiadomienia o nowych ankietach, dlatego warto ją zainstalować by nie przegapić szansy na zarobek i wypełniać ankiety, gdy nie mamy dostępu do komputera.

Badanie Opinii: plusy i minusy

Plusy:

  • Aplikacja mobilna
  • Wypłacalna firma
  • Możliwość zarobku bez doświadczenia

Minusy:

  • Mała liczba ankiet
  • Wysoki próg wypłaty

Czy warto korzystać z Badań Opinii?

Badanie Opinii to moim zdaniem jeden z solidniejszych paneli ankietowych dostępnych na rynku. Pomimo tego, że próg wypłaty jest wysoki, to warto się tu zarejestrować, ponieważ wcześniej czy później uzbieramy minimum do wypłaty.

Scroll to Top