AttaPoll- Czy Aplikacja Naprawdę Płaci? (Szczera Opinia)

Zastanawiasz się, czy warto poświęcić czas aplikacji do zarabiania AttaPoll?

Czy jest wypłacalna i ile można na niej zarobić?

W tym artykule przetestuję AttaPoll i podpowiem ci, czy warto z niej korzystać.

Czym jest AttaPoll?

AttaPoll to aplikacja stworzona przez brytyjską firmę AttaPoll Ltd, która pozwala na zarabianie poprzez wypełnianie ankiet.

Zazwyczaj na ankietach zarabiać można za pomocą komputera, jednak AttaPoll nieco się różni i oferuje zarabianie tylko i wyłącznie poprzez aplikację mobilną na Androida lub iOS.

Aplikacja istnieje od 2016 roku i przez ten czas zdobyła bardzo dobrą reputację na rynku a firma jest uznawana za w pełni wypłacalną.

W aplikacji można zarejestrować się od 18. roku życia.

Jak można zarabiać na AttaPoll?

W aplikacji AttaPoll można zarabiać na dwa sposoby, a tym najpopularniejszym jest oczywiście wypełnianie ankiet. Za każdą poprawnie wypełnioną ankietę, która pojawia się na naszym koncie, możemy zdobyć pieniądze.

To, ile pieniędzy otrzymamy zależy od liczby pojawiających się ankiet oraz ich długości. Zazwyczaj trwają one 5-20 minut i możemy otrzymać za nie od kilkudziesięciu groszy do kilku złotych.

Ankiety mogą dotyczyć wielu tematów, np. produktów spożywczych, napojów, telefonów, itd.

To, co może się podobać w AttaPoll to powiadomienia o nowych ankietach. Należy jednak pamiętać, że wiele ankiet ma limit osób i jeśli odczytamy powiadomienie za późno, np. po kilku godzinach, to możemy się nie załapać.

Można także zarabiać dzięki zapraszaniu znajomych. Może być to dobrym pomysłem, ponieważ jeśli zaprosimy kogoś za pomocą specjalnego kodu dostępnego w aplikacji, to będziemy otrzymywać aż 10% jego zarobków.

Ile można zarobić?

Potencjał zarobkowy AttaPoll nie jest duży. To, ile zarobimy zależy od długości ankiet, oraz od częstotliwości pojawiania się ich.

Musisz bowiem wiedzieć, że im dłuższa ankieta, tym więcej pieniędzy dostaniemy. Pamiętaj też o tym, że ankiety nie są nielimitowane i w aplikacji pojawia się ich tylko kilka w tygodniu.

Zróbmy pewną kalkulację. Zakładając, że w tygodniu wypełnimy 3 ankiety, a każda zapłaci nam 2 zł, to zarobimy 6 zł. W skali miesiąca daje to nam około 24 zł.

Jest to dość typowy wynik jak na wypełnianie ankiet.

Jak otrzymać wynagrodzenie?

Aby otrzymać wynagrodzenie, musimy najpierw zgromadzić na naszym koncie odpowiednią ilość pieniędzy.

Jeśli chcemy wypłacić pieniądze na konto PayPal, musimy uzbierać minimum 15 zł. Na Revolut wypłaty można dokonać od 12 zł. Pieniądze w postaci 13,75 zł w tym przypadku prześlę na swoje konto Revolut.

Od razu po zleceniu płatności dostałem informację o wysłaniu pieniędzy.

I pieniądze wylądowały na moim koncie w kilka sekund.

Nie ma możliwości przesłania pieniędzy na konto bankowe, dlatego polecam założyć sobie konto PayPal, bądź Revolut.

AttaPoll: plusy i minusy

Plusy:

  • Niski próg wypłaty
  • Prosta i przejrzysta aplikacja
  • Możliwość zarobku bez doświadczenia
  • Różnorodne ankiety

Minusy:

  • Dostępna tylko aplikacja mobilna
  • Stosunkowo mała liczba ankiet

Czy warto korzystać z AttaPoll?

Pomimo dość ograniczonej liczby pojawiających się ankiet, to na pewno warto pobrać sobie aplikację AttaPoll. Z pewnością każdy z nas nudził się kiedyś korzystając z telefonu, a od teraz możemy na tym zarobić.

Dużą zaletą tej aplikacji jest to, że próg wypłaty jest bardzo niski, więc nasze zgromadzone pieniądze wypłacimy już nawet po około 2 tygodniach.

Jeśli chcecie pobrać aplikację, kliknijcie w ten link.

Scroll to Top