1

Dlaczego banki organizują promocje, w których rozdają pieniądze?

Banki oferują takie promocje przede wszystkim, aby przyciągnąć nowych klientów i zwiększyć swoje bazy klientów. Konkurencja na rynku bankowym jest duża, dlatego banki starają się wyróżnić i zaoferować atrakcyjne zachęty, takie jak bonusy pieniężne, aby przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów. Otwarcie nowego konta bankowego wiąże się z korzyściami. Dla klienta oznacza to możliwość skorzystania z dodatkowych …

Dlaczego banki organizują promocje, w których rozdają pieniądze? Czytaj więcej >>

Czy po otrzymaniu nagrody mogę zerwać umowę z bankiem?

Wiele osób robi tak, że po otrzymaniu nagrody rezygnuje z korzystania z danego produktu finansowego. W zdecydowanej większości przypadków nie ma wymogu utrzymywania konta lub karty dłużej niż podczas trwania promocji. Zazwyczaj dane konto można zamknąć bezpłatnie przez internet. Zawsze jednak należy upewnić się, czy zerwanie umowy z bankiem nie wiąże się z jakimiś kosztami.

Dlaczego niektórych promocji nie ma na oficjalnej stronie banku?

Zdarza się, że niektórych promocji nie ma na oficjalnej stronie banków, ponieważ za reklamę odpowiedzialne mogą być firmy zewnętrzne, które biorą na siebie wszystko, co związane z daną promocją. Poza tym promocje skierowane są zwykle do nowych klientów i stali klienci, którzy logują się do banku, zwykle nie będą nimi zainteresowani.

Scroll to Top